V Čechách se nesetkali s žádným svatebním plánovačem, který by byl podle jejich představ, inspirativní a zároveň praktický, a proto se rozhodli ho sami vytvořit. Dvojice fotografů Martin Šlechta a Zuzana Benešová představují půvabnou knížku Naše svatba.

Minimalistický plánovač padnoucí hezky do ruky i do kabelky obsahuje sedm kapitol, které provedou budoucí nevěstu plánováním svatby – od výběru prstýnků přes náčrt zasedacího pořádku po věci, které je potřeba zařídit po svatbě. Zároveň za několik let Naše svatba připomene milým způsobem tento výjimečný den.

Vedle prostoru pro plánování jsou v knížce také rady a tipy od nejlepších ve svých oborech se svatbou spojených, jako jsou Horejšovi, 27JEWELRY, Kaco Video, Kitchen Story, Květinové lahůdkářství, La Petite, ODIVI, PunkRockCakes, Sweet & Pepper DAYS či Tabletters. Průvodce přípravou svatebního dne Naše svatba obsahuje fotky ze svateb, které Everbay posbírali po celém světě. Jak říká autorka, fotografka Zuzana Benešová: „Chtěli jsme budoucí nevěsty částečně inspirovat atmosférou našich oblíbených míst a vytvořit pro ně milého pomocníka, kterého můžou mít stále u sebe.“