Bohémský koncept store wild moon představuje novinky AW18 nejen pro divoké děti a rozcuchané matky

 

Bibs dudlíky

Jednoduché a stylové dudlíky jsou navržené a vyráběné v Dánsku po více než 30 let. Zaujmou svým minimalistickým skandinávským designem včetně jemných barev. Kromě stylového provedení značka dbá i na zdravotní nezávadnost. Dudlíky mají kulatý tvar savičky, který je pro miminko nejpřirozenější, uklidňuje a podporuje sací reflex. Díky vzduchovému ventilu se dudlík lehce stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin zubů a dásní. Dudlíky Bibbs jsou k dispozici v balení po dvou ve velikostech 0-6 měsíců a 6-18 za cenu 190 CZK.

wm dudlíky Bibs

Bezisa kožený klip na dudlík nebo kousátko

Holandská značka Bezisa byla založena matkou tří dětí. Na výrobě se zároveň podílí dvě organizace podporující lidi s mentálním postižením a semi paralyzované osoby. Zodpovědný a zároveň funkční design inspirovaný přírodou je vyroben dle ekologických standardů bez AZO barviv. Bezisa klipy jsou k dispozic v sedmi barvách za cenu 490 CZK.

wm klip Bezisa

Mikanu chrastítka a polštáře

Wild moon rozšiřuje své portfolio značek o značku Mikanu a její lněná chrastítka ve tvaru jablek a hrušek či kulaté lněné polštáře nejen do dětského pokoje. Za produkty stojí německé majitelky Thu a Nu, které vše vyrábí ručně. Chrastítka i polštáře jsou k dispozici v neutrálních tónech a tlumených barvách. Chrastítko za cenu 590 CZK a polštář 890 CZK.

wm chrastítka a polštáře Mikanu

wild moon svetr

Ayna svetr je ručně pletený kousek z extra měkoučké peruánské vlny, takže je blahem i pro ty nejzarytější odpůrce kousavých vln. Příjemný a extrémně hřejivý svetr v cappuccino barvě je pleten na zakázku ve velmi limitovaném počtu kusů. Ideální záležitost na přehození přes ramena na babí letní večery, ale skvěle funguje i na zachumlání se při procházkách v sychravém podzimním počasí. Cena Ayna svetru je 6 900 CZK.

wm svetr Ayna

Monkind Berlin

Další kolekce z dílny německé designové rodiny, tentokrát v originální barvě smaragdu a terakoty. Ať už jde o mikinu s výmluvným nápisem “what if”, cool dívčí kulotky nebo zimní variance zákazníky oblíbeného romperu, tentokrát ve flanelové kostičce. Všechny sustainable kousky jsou vyrobeny z bio bavlny. Cena mikiny je 1 190 CZK, kulotek 990 CZK a zimního romper stojí 1 390 CZK.

wm mikina Monkind

Womom trička

Trička inspirované životem matek stvořené pro každou ženu. Womom trička baví svým hravým pojetím tématiky mateřství nebo těhotenství a nápisy jako “sunboobs, “bebe”, “mama mia”, “early morning club”, “join the gang”, “milk” apod. Pod kultovní německou značkou tvoří ženy matky i “nematky”. Womom se snaží vyvrátit mýtus o tom, že co je vyrobeno v Bangladéši, musí mít nutně negativní nálepku fast fashion atd. Výroba Womom triček tak podléhá přísným etickým, ekologickým a udržitelným standardům. Trička jsou z bio bavlny se značkou fairtrade. Cena je 1 490 CZK. Na závěr Womom výrok, který přesně vystihuje DNA nové wm značky: “We want every woman in every situation of life to feel great, just the way they are. You´re not less or more a woman because of having kids or not. Love yourself, stay true to yourself and don‘t let anybody categorise you.“

wm trička Womom

Nadále jsou v nabídce oblíbené koše a turecké peshtemaly, tentokrát ve dvojí velikosti, skvěle využitelné jako deka nebo přehoz. Na zimu se můžeme těšit na spolupráci wm s jednou malou šperkařskou značkou…

 

Vše nově zakoupíte na e-shopu wildmoon.cz/shop.