Belovedshop se zaměřuje na luxusní organickou a bio kosmetiku. Pečlivě vybraní dodavatelé jsou malými výrobci z celého světa, kterým záleží v první řadě na kvalitě produkce a podmínkách, ve kterých vše vzniká.

Portfolio Beloved tvoří ručně vyrobené, organické, bio a vegan produkty, které  jsou cruelty-free a fair trade.

Beloved jedinečné produkty si lze prohlédnout, ovonět, ozkoušet a zakoupit v rámci prodejních festivalů SLOU days (23.-24. 11. 2018) a LeMarket (14.-16. 12. 2018).

S příchodem podzimu na e-shop Beloved přibyly zajímavé novinky.

Přírodní deodoranty MADRES

Beloved přírodní deodoranty Madres jsou vyrobené ve Slovinsku. Produkt, stejně jako jeho obal, je ekologický a vhodný pro vegany. Obal se totiž vyrábí ze zbytkového odpadu při zpracování kukuřice, kávy nebo citrusů. Madres deodoranty obsahují pouze přírodní složky jako kokosový olej, jojobový olej, esenciální oleje a vitamin E.

Beloved deodorant Madres

Čaje NICHE

Nové Beloved čaje jsou nejen eticky vyráběné, bez skrytých přísad a ingrediencí, ale se svým originálním obalem vyhrály nejednu designovou soutěž.

Celý proces výroby Niche čajů je etický a naprosto transparentní, bez skrytých přísad a ingrediencí. Všechny produkty obsahují pouze čaj, bylinky a ovoce.

Značka Niche věří, že krása začíná uvnitř a po té se projeví i navenek. Dle tohoto přesvědčení jsou tvořeny i samotné čaje, které jsou výjimečné i svým obalem. Čaje Niche jsou držitelé několika certifikátů včetně  SALSA ( Safe and Local Supplier Approved) a Organic Soil Association.

Beloved čaje Niche

Tuhé šampony BEAUTY KUBES

Další novinkou na Belovedshopu je tuhý veganský šampon, který vznikl v kuchyni a doslova uchvátil Evropu. Beauty Kubes se staly bestsellerem jen několik týdnů po uvedení na trh díky jedinečnému složení, skvělé účinnosti a vůni, která vydrží i několik dní. Balení se skládá z 27 kostek, které nahradí 250-300ml konvenčního šamponu. Složení neobsahuje palmový olej, sulfáty, parabeny ani plasty a je cruelty-free a biologické rozložitelné.

Beloved tuhý šampon Beauty Kubes

Face roller a zázračná pomůcka ve tvaru srdce GUASHA

Každodenní stres se odráží na naší pleti, obličejové svaly jsou v neustálém napětí.

Face roller přenáší přírodní energii kamene, pomáhá udržovat pleť pružnou a obnovuje její mladistvý vzhled. Zlepšuje krevní oběh, podporuje fungování lymfatického systému a uvolňuje obličejové svaly. Redukuje tmavé kruhy a otoky kolem očí a zmírňuje bolesti hlavy. Pomáhá také k účinnějšímu vstřebání sér a krémů.

Ve stále nabídce Belovedshopu jsou face rollery z jadeitu a růženínu. Nově se nabídka rozšiřuje o unisexový černý opál a GUASHA – zázračnou pomůcku ve tvaru srdce k hloubkové masáži nejen obličeje, ale i celého těla. Vyvádí z těla škodlivé toxiny a patří k základním pomůckám tradiční čínské medicíny.

Beloved GUASHA

Dětská kosmetika ALMA BABYCARE

Naprosto unikátní certifikovaná bio kosmetika je určená těm nejmenším. Alma Babycare si pečlivě vybírá pouze lokální dodavatele z Rakouska a pokud nenajde potřebnou kvalitu, nedělá kompromisy a vyrobí si ingredience sama.

Alma věří v důležitost rituálů upevňující pouto mezi matkou a dítětem a jejím mottem je, že pouze to nejlepší je dostačující, když jde o vaše dítě. Produkty často obsahují výtažky z avokáda, meruňkových jadérek, máku nebo měsíčku lékařského. Jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku nebo pokožku, která potřebuje zvláštní péči (např. s ekzémy). Řada obsahuje dětský olej, šampon, hutný krém pro ochranu v zimě a uklidňující aromaterapeutický sprej do postýlky nebo kočárku.

Beloved dětská kosmetika Alma