Search
Close this search box.

Vybrané příspěvky

MŪN – nová módní platforma

20.5.2024
Search
Close this search box.

A D E M I – sugar rush zaručen

Designérka Adéla Mitrengová si zakládá na principu kvality nad kvantitou. Pod rukama jí vznikají minimalistické, ovšem charakteristické kousky. Při navrhování kabelek byla pro designérku důležitá VARIABILITA & MODULARITA, tak aby se kabelka dala využít co nejvíce. Kabelky se šijí z prvotřídní italské kůže Gruppo Mastrotto, splňující vysoké nároky na udržitelnost, ale přicházejí na svět poblíž Šumavy. Nejčerstvější kolekcí na kontě ADEMI, představenou na zářijovém Czech Design Weeku, je Candy Shop. Hravě spojuje rozpustilé tvary a nejlahodnější cukrové barvy. Je libo Milkshake Tote bag, Dessert bag ve tvaru rolády se šlehačkou nebo Muffin case tak akorát na všechny nezbytnosti?

zdroj: IG @ademi_studio

ADEMI ctí lokální výrobu. Každý jejich produkt vzniká v malé dílně nedaleko Šumavy. Od prvotního prototypu, přes detailní úpravy, až po finální šití. Jen tak mají jistotu, že je každému kousku věnována individuální péče a zaručena nejvyšší kvalita.

zdroj: IG @ademi_studio

Kabelky vyrábí z italské kůže Gruppo Mastrotto. Je nositelem několika certifikátů, které zaručují co nejmenší dopad na životní prostředí, práci se surovinami z udržitelných zdrojů, snížení spotřeby vody i jednoduchost recyklace. Ocenění Blauer Engel prověřují ekologickou kvalitu kůže a certifikát LWG Gold Rated dopad systému produkce. 

Materiál zpracovávají do posledního odřezku. Ty nejmenší využijí na malé součástky na kabelkách, z větších ušijí klíčenky.

zdroj: IG @ademi_studio

Nejvíce aktuální kolekce Candy Shop představuje hravost, nevšední tvary a barevné kombinace inspirované sladkostmi. Milkshake Tote bag, Dessert bag a Muffin case vám dovolí hřešit bez zbytečných výčitek.

„Při navrhování jsem zkoumala dva lidské smysly – chuť a zrak a hranici mezi němi. Sladkou známe chuť a já jsem ji chtěla převést do smyslu vizuálního, tak aby kolekce působila sladce na pohled,“ říká Adéla.

Tak, kterou byste si dali? 🙂

více na www.ademistudio.com

zdroj: IG @ademi_studio

Související štítky

Mohlo by se vám líbit

POCIT TÝDNE
„Kultivuj si nadhled a vděčnost, pomůžou ti překonat těžký chvíle."
BRAIN WE ARE

Top 5

262 stran laskavého čtení

Dvojrozhovory

Odpovědi na otázky, na které není nikdy čas

Nejnovější příspěvky