Search
Close this search box.

Vybrané příspěvky

MŪN – nová módní platforma

20.5.2024
Search
Close this search box.

MŪN – nová módní platforma

V Praze vzniká nová módní platforma MŪN, která nabízí výběr modelů s korejskou estetikou a v limitovaném množství. MŪN vydává neočekávané dropy kolekcí, a to vždy na novém, cool offline místě v Praze po omezenou dobu. První pop-up s novou linií začíná již 27. května a potrvá do 2. června v pražských Holešovicích.

zdroj: MŪN, foto: Filip Hlad

MŪN Pop-up 27. 5. – 2. 6. 2024

První pop-up pro veřejnost se uskuteční na adrese Dělnická 19 v pražských Holešovicích. Jelikož zakladatelky berou oblékání jako zábavu, potěšení a komunitní záležitost, místo záměrně vybraly tak, aby sousedilo s oblíbeným gastro podnikem s vyhlášenou pizzou Slice Slice baby. Hosté se budou moci těšit také obrazy od Olgy Krykun, osvežení značek Cans nebo MatMat nebo večerní párty s djs.

zdroj: MŪN, foto: Filip Hlad

Hlavní ideou, za kterou vzniká nová módní platforma MŪN, je „dobrého pomálu.“ Kusů je pár, množství je limitované a stejně tak čas jeho prodeje. Za novým projektem stojí tým značky Wildmoon, která již 6 let zásobuje moderní matky selekcí niche lifestylových značek. Tímto krokem chce nejen rozšířit svou klientelu o mladší zákazníky, ale také zúročit své zkušenosti s tvorbou vlastních capsule kolekcí. Tentokrát v novém, funky pojetí a v offline prostoru. “Vždy bude překvapením, kdy a kde se nadcházející kolekce objeví, a to i pro nás. Hledaly jsme další alternativu, kde nakoupit oblečení a dotvořit svůj styl,“ popisují zakladatelky značky.

zdroj: MŪN, foto: Filip Hlad

První drop, který bude na blížícím se offline pop-upu představen, zahrnuje zhruba 25 stylů. Objeví se v ní basicy jako trička,topy nebo tepláky, ale i originální strukturované šaty, sako a doplňky. Barevnost zahrnuje převážně neutrální tóny šedé, bílé a černé, ale i několik akcentů růžové nebo modré. Drop první kolekce zároveň nechá vyniknout i hlavní barvu značky, jedovatě zelenou. Ceny modelů se budou pohybovat v rozmezí od 1000–6000 Kč.

Sleduj @mun___shop & munshop.cz & do Groovu už nemusíš… :))

zdroj: IG @teer_ka, zakladatelky MŪN Tereza Goktas & Tereza Kapounová

Související štítky

Mohlo by se vám líbit

POCIT TÝDNE
„Just checking on you" actually means a lot.

Top 5

262 stran laskavého čtení

Dvojrozhovory

Odpovědi na otázky, na které není nikdy čas

Nejnovější příspěvky