Andy & Martin

„Ráda se usmívám na svět a jsem pozitivní, naštěstí se toho výrazu už zase nemusíme bát 🙂 ,“ říká ANDREA ANTONY, moderátorka, reportérka & autorka projektu MÁMY SOBĚ.

„Myslím, že dříve se více zakazovalo bez nějakého dalšího vysvětlování. Dnes se dětem snažíme více vysvětlovat a méně direktivně zakazovat,“ říká MARTIN ANTONY, IT analytik.

Vybavíte si moment, kdy jste věděli, že ten druhý bude váš životní partner?

Andy: Určující pro mě byl první prokecaný večer, kdy jsme se navzájem snažili sbalit. Takže to logicky nedalo ani jednomu z nás moc práce 🙂

Martin: Nevybavuji si jeden konkrétní moment. Byl to spíš delší proces, v rámci kterého jsem se postupně ujišťoval, že Andy je ta pravá.

Působíte velmi radostně. Pracujete na těchto pozitivních vibracích nějak cíleně? 🙂

A: Řekla bych, že jsem to tak měla vždycky. Ráda se usmívám na svět a jsem pozitivní (naštěstí se toho výrazu už zase nemusíme bát 🙂

M: Děkujeme 🙂 Myslím, že je to částečně povahou, ale hlavně tím, jakými lidmi se obklopíte. 

zdroj: IG @_andy_antony_

Jak vypadá váš „setup“ na navození pohody?

A: K tomu abych byla v pohodě a cítila se dobře, potřebuji být hlavně najedená a ideálně dobře najedená 🙂

M: Za mě je ideální vyrazit někam na nějaký hezký výlet s rodinkou a kamarády.

Je něco, čím vás ten druhý uvádí pravidelně do rozpaků?

A: Do rozpaků ani nevím, ale rozhodně je spoustu věcí, kterými mě vytáčí 🙂

M: Nic mě nenapadá.

V jaké společenské hře a sportu jste společně dobří?

A: Oba jsme velmi soutěživí a neradi prohráváme. Takže, jakkoli to zní neuvěřitelně, jedny z našich největších hádek proběhly právě u hraní společenských her. Nicméně manžel hraje od mládí volejbal a já se posledních pár let snažím zlepšovat v beach volejbalu, takže když se zvládneme na hřišti nepohádat, myslím, že v beachy jsme dobrá dvojka. 

M: Myslím, že společenské hry nám jdou oběma 🙂 Dobří jsme oba ve hře, která se jmenuje Telepatie. Mezi sporty bych vybral beach volejbal.

zdroj: IG @_andy_antony_

Vysněná partnerská & rodinná dovolená?

A: Nejvýše na mém cestovatelském wishlistu je rozhodně Japonsko. Měli jsme tam letět loni na jaře, kdy kvetou sakury, ale kvůli covidu bylo Japonsko stále uzavřené pro turisty. Takže, až to půjde a druhé dítě, které je na cestě, bude už hlídatelné, tak bych se s manželem ráda vypravila právě tam. S celou rodinou bych pak jednou chtěla vycestovat do Thajska, které miluju. Ale zatím si moc nedovedu představit absolvovat s dětmi tu dlouhou cestu. 

M: S rodinou v našem oblíbeném Caorle.

zdroj: IG @_andy_antony

Na co jste pyšní?

A: Na naší dceru, která je každým dnem chytřejší a šikovnější. 

M: Na naši dceru Rozárku.

Co vás dokáže vystresovat?

A: Když někam jedu pozdě. Nesnáším to, ale bohužel se mi to nestává úplně zřídka. 

M: Před delšími cestami mívám cestovní horečku.

Co máte na pozadí telefonu nyní & pamatujete si, co jste tam cca měli před 5 lety?

A: Před 5 lety to byla myslím naše první společná fotka s manželem. Dnes tam mám fotku z Rakouska z letošního prvního máje, kde dáváme Rozárce oba pusu na tvář. 

M: Aktuálně mám na pozadí telefonu Andy s Rozárkou. Nejsem si úplně jistý, co jsem tam měl před pěti lety, ale tipnul bych si, že to byla fotka jedné z našich prvních společných dovolených z Lago di Garda.

zdroj: IG @_andy_antony_

Kde vidíte největší rozdíl mezi výchovou vaší & výchovou vašich rodičů?

A: To asi nedokážu dost dobře posoudit. Obecně mi přijde, že se nad výchovou v dnešní době víc přemýšlí z pohledu dopadů na psychický vývoj dítěte a to mi přijde super. 

M: Myslím, že dříve se více zakazovalo bez nějakého dalšího vysvětlování. Dnes se dětem snažíme více vysvětlovat a méně direktivně zakazovat.

zdroj: IG @_andy_antony_

Andy, jaké maminky-kamarádky tě inspirují a proč? A pamatuješ si nějakou konkrétní „máma“ radu, která tě extra oslovila…

Mám pocit, že mě do určité míry formuje a inspiruje každá maminka v mém okolí. Žádnou konkrétní radu si ale bohužel nevybavuji. 

Martine, kde se vzala přezdívka „křupka“ a říká ti tak opravdu tvá žena i v soukromí? 😊

Přezdívku mi vymyslela Andy, protože mi stále křupe v kloubech. Občas mi tak řekne, ale většinou mě oslovuje jménem. Nikdo jiný mi tak většinou neříká. Jen občas kamarádi na volejbale, když si ze mě chtějí udělat srandu.

Na co byste chtěli, aby se vás někdo zeptal v rozhovoru?

A: Nejspíš na můj poslední projekt MÁMY SOBĚ, který je ke shlédnutí mimo jiné u mě na Instagramu. 

M: Jakému týmu fandím?

A teď si na tu otázku odpovězte 😊

A: Jo takhle 🙂 9 dílů, které jsme měly s mojí kolegyní Míšou Švarcovou v první sérii natočit, je hotových a mám z nich obrovskou radost. Reakce byly skvělé a maminky v našich dílech jakbysmet. Vzhledem k tomu, že aktuálně obě řešíme, nebo budeme řešit, nové rodinné přírůstky, tak plánujeme další díly točit zase od nového roku. Do té doby budeme ten formát rozvíjet a pracovat na tom, aby byl ještě lepší a přínosnější. 

M: Slavii Praha!!

zdroj: IG @_andy_antony_

S jakou dvojicí byste si rádi přečetli rozhovor na CITY & FOLKS?

A: A Monču Leovou a jejího insta poradce Martíka už jste tady měli? 

M: Tomáš Souček s manželkou Natálií.

Děkujeme Andy & Martinovi za dvojrozhovor!

zdroj: IG @_andy_antony_

Související štítky

Mohlo by se vám líbit

POCIT TÝDNE
„Hledali jsme štěstí a našli sebe."
John Lennon

Top 5

Reklama

Nejnovější příspěvky