CANS – Rethink. Drink.

Úspěšný tvůrce a spoluzakladatel VR hry Beat Saber Jaroslav Beck uvádí novou značku CANS, ochucenou perlivou vodu bez cukru a sladidel. Společně s dalšími zakladateli a týmem profesionálů našel atraktivní řešení, jak vybalancovat každodenní příjem cukru z nápojů, a ještě si to náležitě užít!

„Hledal jsem řešení, jak snížit příjem cukru, ale i tak si dát během dne drink, který si užiju. Inspiraci jsem čerpal z mého pobytu v LA. Evropská nabídka mě úplně neuspokojila a dovoz z USA byl nesmysl, proto jsem se rozhodl rozjet vlastní značku,“ říká spoluzakladatel & investor CANS Jaroslav Beck. 

Značka CANS přichází na trh nejprve doma, v České republice. Jejím posláním je osvěžit životní styl a každodenní volbu toho, co pijeme. Je založena primárně na alpské vodě, čistě přírodní šťávě z ovoce a bublinkách. Neobsahuje žádný cukr ani umělá sladidla a celý obsah plechovky má pouze 6 kalorií. 

CANS uvádí dvě základní osvěžující příchutě – limeta a citron & třešeň a višeň v balení 330 ml plechovek z recyklovaného a recyklovatelného hliníku. Plechovky na první dobrou zaujmou i svým fresh designem a líbivými barvami, které budou slušet jakékoliv ledničce či desce pracovního stolu.

CANS jako ideální balanc

„Během dne mám chuť pít i něco jiného než vodu. A rituál otevření plechovky je malá věc, na kterou se vždy těším. Bohužel lokální nabídka se skládá primárně ze sladkých nápojů. S cukrem je to vždy nahoru dolu. Nakopne vás a po chvíli máte hodinu únavy a chuť na další snack a vzpruhu. Při mém plném kalendáři tento systém prostě dlouhodobě nefunguje. Naopak při držení hladiny cukru bez razantních výkyvů nejsem unavený a mám i lepší náladu v průběhu dne,” vysvětluje Beck hlavní důvod, proč se značkou CANS přichází. 

CANS vstupují na český trh právě nyní v červenci. K dostání jsou na vlastním e-shopu www.cans.com a postupně budou k dispozici u vybraných online prodejců a v podnicích.

Související štítky

Mohlo by se vám líbit

POCIT TÝDNE
„Hledali jsme štěstí a našli sebe."
John Lennon

Top 5

Reklama

Nejnovější příspěvky