Search
Close this search box.

Vybrané příspěvky

MŪN – nová módní platforma

20.5.2024
Search
Close this search box.

Česká designová značka pro děti Lunamies® 

Lunamies® je mladá česká designová značka nejen pro nejmenší, postavená na jedinečném konceptu propojení světelné a textilní dekorace. Produkty Lunamies® lze nekonečně kombinovat a vždy tak vytvořit dekoraci podle svých vlastních představ. Značka Lunamies® se soustředí na společné zážitky a prohlubování vztahu rodičů s dětmi.

Přívěsky Lunamies® jsou ručně šité v malé rodinné dílně v České republice, jsou vyrobeny výhradně z kvalitních materiálů a vyznačují se pečlivým zpracováním s citlivým důrazem na detail. Portfolio Lunamies® zahrnuje nespočet motivů a variant látkových přívěsků, jež je možné mezi sebou libovolně kombinovat. 

„Naši malí i velcí zákazníci si spolu s námi vytvářejí jedinečnou designovou dekoraci do dětského pokoje, na narozeninovou oslavu nebo jako hravé pozadí pro rodinné focení. Každý si může z našich přívěsků nakombinovat vlastní originální dekoraci podle své fantazie,“ říkají zakladatelky a majitelky značky Lunamies® Samanta Budinová a Petra Kubíčková.

Nabízené LED světelné řetězy, známé jako Cotton Balls, jsou navrženy tak, aby v kombinaci s přívěsky Lunamies® opravdu zářily. Nejsou to žádné strojově vyráběné plastové koule, ale ručně tkané kouličky z přírodní bavlny. Velikost jednotlivých kouliček, jejich rozestupy a výrobní materiál byly pečlivě testovány. Součástí každého přívěsku je speciální klip, díky němuž lze přívěsky jednoduše připnout na světýlka Cotton Balls a různě je přemisťovat. 

Produkty Lunamies® přinášejí jedinečný zážitek v podobě hravé světelné dekorace, kterou si rodiče navrhují sami se svými dětmi a stávají se tak autory svých vlastních příběhů. K rozvinutí kreativních schopností u dětí je potřeba vytvořit správné podnětné prostředí a podmínky. Značka a produkty Lunamies® tak podporují hravost a kreativitu a dávají velký prostor dětské představivosti. 

Dětská fantazie je nekonečná stejně jako vesmír, který je inspirací právě pro svět značky Lunamies®.

Produkty Lunamies® lze zakoupit v e-shopu www.lunamies.com.

Související štítky

Mohlo by se vám líbit

POCIT TÝDNE
„Kultivuj si nadhled a vděčnost, pomůžou ti překonat těžký chvíle."
BRAIN WE ARE

Top 5

262 stran laskavého čtení

Dvojrozhovory

Odpovědi na otázky, na které není nikdy čas

Nejnovější příspěvky