Search
Close this search box.

Vybrané příspěvky

MŪN – nová módní platforma

20.5.2024
Search
Close this search box.

První krém na ruce s dezinfekčními účinky v jednom

Beloved představuje inovativní novinku – MANI dezinfekční krém na ruce. Produkt je výsledkem rozsáhlého výzkumu a vývoje, díky kterému vznikl vysoce kvalitní hydratační krém s účinnou bezalkoholovou dezinfekční složkou v jednom. Unikátní novinka tak plně koresponduje s potřebami dnešní doby. Přírodní receptura efektivně ničí viry a bakterie a přitom zanechává ruce hedvábně jemné.

MANI krém na ruce s dezinfekcí v jednom

O MANI

Mani vzdává hold našim rukám. Jsou to ruce, kterými pracujeme, komunikujeme, vyjadřujeme pocity či rozdáváme lásku. Nejen proto jim holandská značka MANI věnuje extra péči a ochranu. Revoluční novinka je výsledkem pečlivého výzkumu a vývoje. Unikátní kombinace vysoce hydratačního krému s dezinfekcí bez alkoholu je reakcí na potřeby dnešní doby.

Čisté ruce dodávají pocit bezpečí a jistoty. Jejich častá dezinfekce se stala každodenní potřebou. Avšak většina dezinfekčních prostředků obsahuje alkohol a jejich opakované používání neblaze ovlivňuje pH pleti. Výsledkem je namáhaná, suchá a poničená pokožka. MANI krém ruce nejenže dezinfikuje, ale zároveň vyživuje. Složení obsahuje pečlivě vybrané přírodní složky, jako je avokádový nebo třezalkový olej, bylinné výtažky či minerály a vitamíny A, C a E. Tato účinná kombinace zaručuje, že namáhané ruce zůstávají po celém dni plně hydratované. Každodenní používání zpříjemní i hypoalergenní parfemace produktu.

MANI PEČUJE

Mani je vegan, organic a cruelty free.

Mani je udržitelné. Veškeré obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného kartonu, s FSC certifikací.

Mani následuje zero waste principy. Každé balení zahrnuje MANI pozlacený „klíč“, díky kterému lze produkt jednoduše celý spotřebovat.

POUŽITÍ MANI

Pro nejlepší výsledky aplikujete MANI krém na ruce v tandemu s jemnou masáží na podporu mikrocirkulace.

MANI krém je kosmetickým produktem doplňujícím každodenní hygienu a péči o sebe.

K zakoupení na www.belovedshop.cz 

Související štítky

Mohlo by se vám líbit

POCIT TÝDNE
„Just checking on you" actually means a lot.

Top 5

262 stran laskavého čtení

Dvojrozhovory

Odpovědi na otázky, na které není nikdy čas

Nejnovější příspěvky